238 | ZIMA NA RUDOLFOVÉ
RADA Vlastimil (1895 – 1962)
- starting price: 12 000 CZK
- hammer price: 20 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na lepence, 24 x 35 cm, signováno vpravo dole Vl. Rada, zezadu opatřeno přípisem s určením.