249 | PASTVA NA HORÁCH
MUDROCH Bedřich (1898 – 1962)
- vyvolávací cena: 16 000 CZK
- dosažená cena: 17 000 CZK
Olej na lepence, 17,5 x 35 cm, rámováno, signováno vlevo dole Mudroch.