248 | POHLED NA HRADČANY Z PETŘÍNA
MULTRUS Josef (1898 – 1957)
- vyvolávací cena: 55 000 CZK
- dosažená cena: 75 000 CZK
Olej na plátně, 71 x 105 cm, rámováno, signováno vlevo dole Multrus.