217 | SV. MIKULÁŠ V PRAZE
KOZÁK Václav (1889 – 1969)
- vyvolávací cena: 22 000 CZK
- zpět
Olej na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, datace – po 1910, signováno vpravo dole V. Kozák.