012 | KRAJINA Z ORLICKÝCH HOR
FIŠÁREK Alois (1906 – 1980)
- vyvolávací cena: 19 000 CZK
- dosažená cena: 19 000 CZK
Olej na plátně, 61 x 88,5 cm, rámováno, datace 1949, signováno vpravo dole A. FIŠÁREK 49.