186 | DÍVKA S KORÁLOVÝM NÁHRDELNÍKEM
VEJRYCH Rudolf (1882 – 1939)
- vyvolávací cena: 9 000 CZK
- dosažená cena: 42 000 CZK
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Olej na plátně, 60,5 x 41 cm, rámováno, signováno vpravo dole JVejrych.