232 | POUŤ
HOLAN Karel (1893 – 1953)
- vyvolávací cena: 48 000 CZK
- dosažená cena: 65 000 CZK
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Olej na lepence, 50 x 69,5 cm, rámováno, datace 1946, signováno vpravo dole K. Holan 46.
Opatřeno certifikátem pravosti od vnučky autora, Milady Sukdolákové.