011 | ANDĚL
TIKAL Václav (1906 – 1965)
- vyvolávací cena: 9 000 CZK
- dosažená cena: 10 000 CZK
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Tužka na papíře, 20 x 15,5 cm, rámováno, v paspartě, pod skle, datace 1946, signováno vpravo nahoře Tikal 46.