Tuš na papíře, 42 x 59,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1975, signováno vpravo nahoře Paderlík, vlevo dole opatřeno věnováním.Vystaveno a publikováno:Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném, Galerie Diamant, S.V.U. Mánes, 4. 4. – 31. 5. 2013, str. 325, zezadu výstavní štítek.