272 | LEŽÍCÍ AKT
VERIS ZAMAZAL Jaroslav (1900 – 1983)
- starting price: 28 000 CZK
- hammer price: 48 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na kartonu, 50,5 x 66 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole JVeris Paris.