221 | KLIDNÉ MOŘE
SÁGNER Augustin (1891 – 1946)
- starting price: 9 000 CZK
- hammer price: 14 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 44,5 x 57 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ságner, zezadu na plátně opatřeno přípisem s určením.