187 | SEDÍCÍ AKT
PROCHÁZKA Antonín (1882 – 1945)
- starting price: 32 000 CZK
- hammer price: 80 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Kombinovaná technika na papíře, 43 x 28 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1932, signováno vpravo dole AP.