093 | POHLED DO ÚDOLÍ
KALVODA Alois (1875 - 1934)
- dosažená cena: 49 000 CZK
dosažená cena: 49 000 CZK
8.4., 20:04 2295 49 000 CZK 8.4., 20:06 2295 49 000 CZK 8.4., 20:02 3459 48 000 CZK 8.4., 20:02 2295 47 000 CZK 8.4., 20:00 3459 46 000 CZK 8.4., 20:00 2295 45 000 CZK 8.4., 19:56 3459 44 000 CZK 8.4., 19:56 2295 43 000 CZK 8.4., 19:55 3459 42 000 CZK 8.4., 19:55 2295 41 000 CZK 8.4., 19:55 3459 40 000 CZK 8.4., 19:54 2295 39 000 CZK 8.4., 19:53 3459 38 000 CZK Olej na lepence, 23 x 32 cm, rámováno, datace - okolo 1902, signováno vlevo dole Kalvoda.