100 | LETÍCÍ PTÁK
JANEČEK Ota (1919 - 1996)
- dosažená cena: 400 000 CZK
dosažená cena: 400 000 CZK
8.4., 20:09 2462 400 000 CZK 8.4., 20:16 2462 400 000 CZK 8.4., 20:17 2462 400 000 CZK 8.4., 20:16 2014 390 000 CZK 8.4., 20:12 2462 380 000 CZK 8.4., 20:12 12871 370 000 CZK 8.4., 20:08 12871 350 000 CZK 8.4., 20:08 2462 350 000 CZK 8.4., 20:08 12871 340 000 CZK 8.4., 20:08 2462 330 000 CZK 8.4., 20:07 2462 310 000 CZK 1.4., 16:49 12871 300 000 CZK 8.4., 20:07 2462 300 000 CZK 8.4., 20:07 12871 290 000 CZK 8.4., 20:07 2462 280 000 CZK 25.3., 12:06 10671 260 000 CZK Olej na plátně, 114 x 196 cm, rámováno, datace 1976, signováno vpravo dole Ota Janeček 1976.
Opatřeno štítkem s katalogovým číslem díla autora 3159.