099 | 20. STOLETÍ
PROCHÁZKA Jaroslav (1919)
- dosažená cena: 10 000 CZK
dosažená cena: 10 000 CZK
8.4., 13:00 12691 10 000 CZK 8.4., 20:06 12691 10 000 CZK Olej na plátně, 40 x 40 cm, rámováno, datace 1991, signováno vpravo dole ligaturou JP, zezadu na plátně opatřeno přípisem s určením.