094 | DON QUIJOTE V KRAJINĚ
SOUČEK Karel (1915 - 1982)
- dosažená cena: 74 000 CZK
dosažená cena: 74 000 CZK
8.4., 18:31 16581 74 000 CZK 8.4., 19:56 16581 74 000 CZK 31.3., 13:11 14122 72 000 CZK 8.4., 18:31 16581 72 000 CZK 4.4., 06:06 14122 70 000 CZK 30.3., 13:44 14122 68 000 CZK 4.4., 06:06 16581 68 000 CZK 4.4., 05:25 14122 66 000 CZK 4.4., 05:25 16581 64 000 CZK 2.4., 09:30 14122 62 000 CZK 2.4., 09:30 12871 60 000 CZK 30.3., 13:43 14122 52 000 CZK 25.3., 12:02 10671 50 000 CZK Olej na plátně, 97 x 129 cm, rámováno, datace 1975, signováno vpravo dole K. Souček 75.
Provenience:
Dílo pochází z majetku vnuka autora.