067 | ZATÁČKA V PODOLÍ
JINDRA Jaromír (1895 - 1984)
- dosažená cena: 4 200 CZK
dosažená cena: 4 200 CZK
7.4., 11:41 4995 4 200 CZK 8.4., 19:02 4995 4 200 CZK 1.4., 15:08 3713 4 000 CZK Tempera na papíře, 55 x 70 cm, rámováno, pod sklem, datace 1963, signováno vlevo dole Jindra 63.