038 | KRAJINA S DOMEM
FEIGL Bedřich (1884 - 1965)
- dosažená cena: 150 000 CZK
dosažená cena: 150 000 CZK
24.2., 08:49 7391 150 000 CZK 24.2., 20:14 7391 150 000 CZK 22.2., 11:42 13748 140 000 CZK 23.2., 15:27 7391 140 000 CZK 23.2., 15:18 13748 130 000 CZK 23.2., 15:18 7391 120 000 CZK 12.2., 09:40 14569 100 000 CZK Olej na lepence, 40,5 x 56,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Feigl.
Galerie Möller Berlin Landschaft mit Haus, nr. 303.