103 | AKT
ŠAFÁŘ Karel (1938 - 2016)
- dosažená cena: 3 600 CZK
dosažená cena: 3 600 CZK
25.2., 20:28 5991 3 600 CZK 18.2., 18:03 18410 3 400 CZK 12.2., 11:22 5991 3 200 CZK 18.2., 07:40 14569 3 200 CZK 12.2., 14:23 5991 3 000 CZK 12.2., 14:23 12003 2 800 CZK 12.2., 14:22 5991 2 600 CZK 12.2., 14:23 12003 2 400 CZK 12.2., 09:55 13748 2 000 CZK 12.2., 09:44 14569 1 200 CZK 11.2., 19:44 12003 1 000 CZK Olej na plátně, 60 x 30 cm, rámováno, signováno vpravo dole Šafář.