009 | TŘEŠŇOVÝ SAD
JAROŠ Petr (1859 - 1929)
- dosažená cena: 17 000 CZK
dosažená cena: 17 000 CZK
24.2., 19:16 17040 17 000 CZK 22.2., 14:23 18903 16 000 CZK 22.2., 11:18 8510 15 000 CZK 22.2., 10:19 14569 14 000 CZK 21.2., 17:01 8510 13 000 CZK 21.2., 15:00 14569 12 000 CZK 20.2., 10:01 8510 11 000 CZK 19.2., 12:23 17040 10 000 CZK 20.2., 10:01 17040 10 000 CZK 20.2., 10:01 8510 9 500 CZK 20.2., 10:01 17040 9 000 CZK 20.2., 10:01 8510 8 500 CZK 20.2., 10:01 17040 8 000 CZK 20.2., 10:01 8510 7 500 CZK 19.2., 11:51 8510 6 500 CZK 14.2., 21:37 17040 6 000 CZK 12.2., 09:47 13748 5 500 CZK 11.2., 17:13 21304 5 000 CZK Olej na plátně, 47 x 67 cm, rámováno, signováno vpravo dole PETR JAROŠ.