026 | TĚCHONICE
SÝKORA Gustav (1889 - 1966)
- hammer price: 2 200 CZK
final price: 2 200 CZK
24.10., 16:25 14597 2 200 CZK 26.10., 19:50 14597 2 200 CZK 19.10., 14:41 13956 2 000 CZK Olej na kartonu, 36 x 80,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Sýkora, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.