067 | KOMPOZICE S BAREVNÝMI SKVRNAMI
KUBÍČEK Jánuš (1921 - 1993)
- zpět
Olej na plátně, 48 x 38 cm, rámováno, datace – 1979 - 1983, signováno zezadu na plátně J. K., zezadu opatřeno přípisem s určením.
Pravost díla potvrdil syn autora. Dílo se nachází v soupisu díla autora.