060 | KVĚTY
KILIÁN Josef (1918 - 1999)
- dosažená cena: 6 000 CZK
dosažená cena: 6 000 CZK
24.10., 15:39 13956 6 000 CZK 27.10., 00:01 14597 6 000 CZK 27.10., 19:18 13956 6 000 CZK 26.10., 08:40 13956 5 500 CZK 26.10., 08:40 14777 5 000 CZK 23.10., 13:09 14777 4 000 CZK 13.10., 12:49 14284 1 400 CZK 23.10., 13:09 14284 1 400 CZK 23.10., 13:09 14777 1 200 CZK 13.10., 12:48 14284 1 000 CZK Olej na plátně, 24 x 30 cm, rámováno, datace 1974, signováno dole uprostřed Kilián 74, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.