066 | MALÝ FÜRNSTENBERSKÝ PALÁC V PRAZE
JEŽEK Alois (1887 - 1943)
- dosažená cena: 1 500 CZK
dosažená cena: 1 500 CZK
19.8., 19:04 11833 1 500 CZK Kombinovaná technika na papíře, 29 x 41 cm, rámováno, pod sklem, datace 1928, signováno vpravo dole Ježek 28.