068 | SEDÍCÍ ŽENA
EBERL František Zdeněk (1888 - 1962)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
17.8., 21:47 15375 15 000 CZK 19.8., 19:08 15375 15 000 CZK 17.8., 21:47 13975 14 000 CZK 16.8., 20:34 15375 13 000 CZK 16.8., 20:34 13154 12 000 CZK 12.8., 20:42 13975 10 000 CZK 6.8., 16:57 11424 9 500 CZK 6.8., 06:07 13154 9 000 CZK Uhel kolorovaný akvarelem, 53 x 42 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole F. Eberl.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, Praha, 2013, s. 168/169.