054 | KARMELITSKÁ ULIČKA
KLÍMOVÁ Lucie (1884 - 1961)
- dosažená cena: 13 000 CZK
dosažená cena: 13 000 CZK
16.8., 20:31 15375 13 000 CZK 18.8., 20:46 15375 13 000 CZK 16.8., 20:31 13154 12 000 CZK 6.8., 14:13 11782 10 000 CZK Olej na plátně, 65 x 96 cm, rámováno, signováno vpravo dole Klímová Lucie, zezadu na blindrámu opatřeno dvěma štítky s určením, zezadu na blindrámu výstavní štítek, zezadu na plátně opatřeno razítkem vystaveno v Mánesu 1939, č. 6.
Národ svým výtvarným umělcům, S.V.U. Mánes, Praha, 1939.
Národ svým výtvarným umělcům, Praha, 1940.