140 | JITROCEL
ČEPELÁK Ladislav (1924 - 2000)
- dosažená cena: 4 200 CZK
dosažená cena: 4 200 CZK
20.8., 19:17 13975 4 200 CZK 20.8., 19:26 13975 4 200 CZK 18.8., 09:01 13154 4 000 CZK 20.8., 18:04 13154 4 000 CZK 20.8., 18:04 13975 3 800 CZK 13.8., 19:47 13154 2 000 CZK 13.8., 11:09 13975 1 600 CZK Akvatinta na papíře, 40 x 24 cm, rámováno, pod sklem, datace 1976, signováno vpravo dole Čepelák 1976, list č. 3/100.