126 | ZÁTIŠÍ S CITRÓNY
JIROUDEK František (1914 - 1991)
- dosažená cena: 41 000 CZK
dosažená cena: 41 000 CZK
19.8., 21:04 13975 41 000 CZK 18.8., 09:00 13154 40 000 CZK 18.8., 08:48 15375 39 000 CZK 13.8., 19:33 13154 32 000 CZK 12.8., 20:47 13975 31 000 CZK 6.8., 06:13 13154 30 000 CZK Olej na plátně, 83 x 70 cm, rámováno, datace 1983, signováno vpravo dole F. Jiroudek 1983, zezadu k blindrámu přichyceno potvrzení pravosti Galerie Peithner-Lichtenfels, na blindrámu opatřeno přípisem, a přilepeno parte F. Jiroudka.