028 | HOSTINEC NA VÝTONI
KOHOUT Alois (1891 - 1981)
- dosažená cena: 29 000 CZK
dosažená cena: 29 000 CZK
18.8., 19:55 11785 29 000 CZK 18.8., 19:57 11785 29 000 CZK 18.8., 19:53 7916 28 000 CZK 18.8., 19:53 11785 27 000 CZK 17.8., 16:24 7916 26 000 CZK 12.8., 15:59 11785 25 000 CZK Olej na plátně, 61 x 67 cm, rámováno, signováno vlevo dole Al. Kohout.