052 | DOMORODÉ DĚVČE
HNĚVKOVSKÝ Jaroslav (1883 - 1956)
- dosažená cena: 14 000 CZK
dosažená cena: 14 000 CZK
16.8., 20:25 13154 14 000 CZK 18.8., 19:17 11833 14 000 CZK 18.8., 20:42 13154 14 000 CZK 18.8., 08:35 13154 13 000 CZK 18.8., 08:35 15375 12 000 CZK 6.8., 14:11 11782 10 000 CZK Olej na papíře adjustovaný na kartonu, 40 x 49 cm, rámováno, datace 1947, signováno vlevo dole JAR. HNĚVKOVSKÝ.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, Praha, 2013, s. 76/77.