083 | KRAJINA
SEDLÁČEK Vojtěch (1892 - 1973)
- dosažená cena: 19 000 CZK
dosažená cena: 19 000 CZK
19.8., 19:38 13975 19 000 CZK 19.8., 19:19 11775 18 000 CZK 19.8., 19:01 3763 17 000 CZK 18.8., 19:47 11775 16 000 CZK 18.8., 08:40 15375 15 000 CZK 18.8., 19:43 11775 15 000 CZK 18.8., 19:42 15375 14 000 CZK 18.8., 19:42 11775 13 000 CZK 16.8., 22:25 16909 11 000 CZK 16.8., 16:33 15375 10 000 CZK 12.8., 20:43 13975 9 500 CZK 6.8., 20:26 11775 9 000 CZK 6.8., 18:00 15375 8 500 CZK 6.8., 16:26 7918 8 000 CZK Kvaš na kartonu, 39,5 x 59,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1957, , signováno vpravo dole Vojt Sedláček 57, vpředu vlevo dole V 2/57.