051 | VEČERNÍ PRAHA
FEIKL Stanislav (1883 - 1933)
- dosažená cena: 8 500 CZK
dosažená cena: 8 500 CZK
18.8., 08:35 15375 8 500 CZK 18.8., 20:40 15375 8 500 CZK 17.8., 21:46 13975 8 000 CZK 16.8., 20:16 15375 7 500 CZK 12.8., 20:41 13975 7 000 CZK 6.8., 17:01 11782 6 500 CZK 6.8., 15:34 13154 6 000 CZK 6.8., 14:10 11782 5 500 CZK 6.8., 06:05 13154 5 000 CZK 6.8., 14:10 13154 5 000 CZK 6.8., 14:10 11782 4 800 CZK 6.8., 14:10 13154 4 600 CZK 6.8., 14:10 11782 4 400 CZK 6.8., 14:10 13154 4 200 CZK 6.8., 14:10 11782 4 000 CZK 6.8., 14:09 13154 3 800 CZK 6.8., 14:09 11782 3 600 CZK Olej na lepence, 72,5 x 101 cm, rámováno, signováno vlevo dole Feikl st.