138 | POLE S KAMENEM
ČEPELÁK Ladislav (1924 - 2000)
- dosažená cena: 4 200 CZK
dosažená cena: 4 200 CZK
20.8., 19:17 13975 4 200 CZK 20.8., 19:23 13975 4 200 CZK 18.8., 09:00 13154 4 000 CZK 20.8., 18:03 13154 4 000 CZK 20.8., 18:03 13975 3 800 CZK 20.8., 18:03 13154 2 800 CZK 20.8., 18:03 13975 2 600 CZK 16.8., 22:45 11409 2 200 CZK 13.8., 19:46 13154 2 000 CZK 16.8., 22:45 11409 2 000 CZK 7.8., 22:52 11409 1 600 CZK Akvatinta na papíře, 27,5 x 47,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1974, signováno vpravo dole Čepelák 1974, list č. 10/100.