049 | VLTAVA U ORLÍKU
JIROUDEK František (1914 - 1991)
- dosažená cena: 32 000 CZK
dosažená cena: 32 000 CZK
27.5., 16:29 13773 32 000 CZK 2.6., 20:36 13773 32 000 CZK Olej na plátně, 138 x 103 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jiroudek.