104 | AKT S KOČKOU
RÖHLING Vladislav (1878 - 1949)
- dosažená cena: 1 400 CZK
dosažená cena: 1 400 CZK
3.6., 20:21 3237 1 400 CZK 3.6., 19:56 10087 1 200 CZK 3.6., 19:19 3237 1 000 CZK 3.6., 18:00 10087 900 CZK 3.6., 16:40 14718 800 CZK 3.6., 09:09 3237 700 CZK 31.5., 14:35 14718 600 CZK 22.5., 20:56 3237 500 CZK Barevný lept na papíře, 280 x 180 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole V. Röhling.