112 | HAZARD
HLINOMAZ Josef (1914 - 1978)
- dosažená cena: 140 000 CZK
dosažená cena: 140 000 CZK
3.6., 09:43 9803 140 000 CZK 3.6., 20:36 9803 140 000 CZK 2.6., 20:58 2787 130 000 CZK 31.5., 20:38 9803 120 000 CZK 30.5., 16:25 12373 110 000 CZK 25.5., 10:17 9803 100 000 CZK 29.5., 15:34 9803 100 000 CZK 29.5., 15:34 13773 98 000 CZK 22.5., 14:59 13773 94 000 CZK 22.5., 13:58 12373 92 000 CZK 21.5., 13:54 9803 90 000 CZK Tempera na kartonu, 44 x 59 cm, rámováno, pod sklem, datace 1942, signováno vpravo dole HLINOMAZ 42, zezadu opatřeno přípisem s určením.