036 | PŘÍSTAV
KOHOUT Alois (1891 - 1981)
- dosažená cena: 30 000 CZK
dosažená cena: 30 000 CZK
16.4., 22:24 14091 30 000 CZK 20.4., 18:34 15671 30 000 CZK 21.4., 20:10 14091 30 000 CZK 10.4., 10:21 14204 28 000 CZK Olej na překližce, 50 x 70 cm, rámováno, datace 1950, signováno vlevo dole Al. Le Coque 1950.