182 | PŘI HORORU
RITTSTEIN Michael (1949)
- dosažená cena: 1 200 CZK
dosažená cena: 1 200 CZK
23.4., 19:44 6364 1 200 CZK 23.4., 20:50 6364 1 200 CZK 23.4., 19:04 11917 1 000 CZK 22.4., 20:29 6364 900 CZK 22.4., 20:24 5135 800 CZK 21.4., 22:56 6364 700 CZK 21.4., 14:33 5135 600 CZK 21.4., 10:38 6364 500 CZK 20.4., 17:28 5135 400 CZK 19.4., 21:35 4633 300 CZK 15.4., 12:07 5135 200 CZK 11.4., 23:37 4096 100 CZK Barevná litografie na papíře, 400 x 280 mm, volný list, datace 1985, signováno vpravo dole M. Rittstein 85.