181 | HRA S ANDĚLEM
KODET Kristián (1948)
- dosažená cena: 19 000 CZK
dosažená cena: 19 000 CZK
17.4., 23:01 14091 19 000 CZK 23.4., 20:48 14091 19 000 CZK Olej na sololitové desce, 20 x 25,5 cm, rámováno, datace 1997, signováno vpravo dole Kristián Kodet 97.