126 | MATEŘSTVÍ
DOBROVOLNÝ Viktor (1909 - 1987)
- dosažená cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
22.4., 21:05 12845 18 000 CZK 22.4., 17:56 12129 17 000 CZK 22.4., 13:39 12845 16 000 CZK 18.4., 09:56 7093 15 000 CZK 10.4., 10:36 14204 14 000 CZK Olej na kartonu, 54 x 42 cm, rámováno, datace 1939, signováno vpravo dole VD 39.