048 | LOĎKY NA BŘEHU
EMLER František (1912 - 1992)
- dosažená cena: 35 000 CZK
dosažená cena: 35 000 CZK
20.4., 17:31 3904 35 000 CZK 21.4., 20:34 3904 35 000 CZK 20.4., 17:31 14204 34 000 CZK 18.4., 09:36 3904 33 000 CZK 18.4., 09:36 7093 32 000 CZK 18.4., 09:36 3904 31 000 CZK 18.4., 09:36 7093 30 000 CZK 18.4., 09:35 3904 29 000 CZK 18.4., 09:35 7093 28 000 CZK 18.4., 09:35 3904 27 000 CZK 18.4., 09:35 7093 26 000 CZK 18.4., 09:35 3904 25 000 CZK 18.4., 09:35 7093 24 000 CZK 18.4., 09:35 3904 23 000 CZK 18.4., 09:35 7093 22 000 CZK 18.4., 09:34 3904 21 000 CZK 18.4., 09:34 7093 20 000 CZK 18.4., 09:34 3904 19 000 CZK 18.4., 09:34 7093 18 000 CZK 18.4., 09:34 3904 17 000 CZK 18.4., 09:34 7093 16 000 CZK 13.4., 10:55 3904 15 000 CZK 13.4., 10:55 14204 14 000 CZK Olej na sololitové desce, 33,5 x 98 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole F. Emler.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 80.