136 | BODLÁKY
ŠPÁLA Jan (1920 - 1970)
- dosažená cena: 8 500 CZK
dosažená cena: 8 500 CZK
23.4., 19:17 12280 8 500 CZK 23.4., 19:19 12280 8 500 CZK 21.4., 14:24 4177 8 000 CZK Olej na plátně, 47 x 63 cm, rámováno, datace 1969, signováno vpravo dole J. Špála 69.