135 | PYTHAGORAS
ISTLER Josef (1919 - 2000)
- dosažená cena: 3 200 CZK
dosažená cena: 3 200 CZK
23.4., 19:16 12600 3 200 CZK 23.4., 19:16 12600 3 200 CZK 23.4., 19:22 12600 3 200 CZK 23.4., 19:16 12305 3 000 CZK 23.4., 19:15 12600 2 800 CZK 23.4., 19:13 12305 2 600 CZK 23.4., 19:13 5630 2 400 CZK 23.4., 19:12 12305 2 200 CZK 23.4., 19:11 5630 2 000 CZK 23.4., 19:10 12305 1 800 CZK 23.4., 18:56 4633 1 600 CZK 23.4., 19:10 4633 1 600 CZK 23.4., 19:10 12305 1 400 CZK 21.4., 10:47 6364 1 000 CZK 19.4., 21:22 4633 900 CZK 17.4., 10:11 4096 800 CZK 15.4., 12:06 5135 700 CZK 14.4., 21:49 12600 600 CZK 9.4., 22:49 11705 500 CZK Barevná litografie na papíře, 330 x 235 mm, volný list, datace 1988, signováno vpravo dole Istler 88.