077 | REMEŠ
VERIS Zamazala Jaroslav (1900 - 1983)
Kombinovaná technika na papíře, 44,5 x 39,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Veris Veris Paris.