049 | NÁVES V KRASKOVĚ V ZIMĚ
BLAŽÍČEK Oldřich (1887 - 1953)
- dosažená cena: 160 000 CZK
dosažená cena: 160 000 CZK
23.2., 20:31 14402 160 000 CZK 23.2., 20:39 14402 160 000 CZK 23.2., 16:19 7291 150 000 CZK 23.2., 16:46 14289 140 000 CZK 21.2., 21:02 14402 120 000 CZK 23.2., 15:51 14289 100 000 CZK 23.2., 15:50 14289 90 000 CZK 21.2., 14:52 5364 86 000 CZK 21.2., 08:51 14402 84 000 CZK 18.2., 15:46 5364 82 000 CZK 17.2., 10:56 7291 80 000 CZK 16.2., 14:33 5364 78 000 CZK 16.2., 11:38 7291 76 000 CZK 15.2., 19:01 5364 74 000 CZK 12.2., 10:38 7291 72 000 CZK 11.2., 09:46 14402 70 000 CZK Olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, datace 1912, signováno vlevo dole OBlažíček 1912.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Naděždy Blažíčkové – Horové.