116 | OSUD I
SUKDOLÁK Pavel (1925)
- dosažená cena: 6 000 CZK
dosažená cena: 6 000 CZK
24.2., 20:44 4042 6 000 CZK 24.2., 20:51 4042 6 000 CZK 24.2., 20:44 7266 5 500 CZK 24.2., 20:40 4042 5 000 CZK 24.2., 20:41 7266 5 000 CZK 24.2., 20:37 7266 4 800 CZK 24.2., 20:31 4042 4 700 CZK 24.2., 20:31 7266 4 600 CZK 24.2., 20:29 4042 4 500 CZK 24.2., 20:29 7266 4 400 CZK 24.2., 20:22 4042 4 300 CZK 24.2., 13:34 7266 4 200 CZK 23.2., 22:11 12798 4 100 CZK 23.2., 08:50 14402 4 000 CZK 23.2., 22:11 12798 4 000 CZK 23.2., 22:11 12798 3 800 CZK 23.2., 22:11 12798 3 600 CZK 23.2., 22:10 12798 3 400 CZK 23.2., 18:09 7266 3 200 CZK 12.2., 16:33 12798 3 000 CZK Pastel na papíře, 57 x 47 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Pavel Sukdolák.