108 | KONTINUÁLNÍ UNDULAČNÍ VÁLEC (STAV I.)
MIRVALD Vladislav (1921 - 2003)
- dosažená cena: 82 000 CZK
dosažená cena: 82 000 CZK
24.2., 20:14 7291 82 000 CZK 24.2., 18:55 14289 80 000 CZK 24.2., 17:07 14289 70 000 CZK 23.2., 16:53 14289 60 000 CZK 23.2., 15:58 14289 52 000 CZK 21.2., 08:58 14402 44 000 CZK Akryl na kartonu, 67 x 50 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1986, signováno zezadu Vladislav Mirvald 11.11.1986.