089 | V PLENÉRU
BLAŽEK Zdeněk (1904 - 2000)
- dosažená cena: 7 500 CZK
dosažená cena: 7 500 CZK
24.2., 19:39 14289 7 500 CZK 23.2., 16:50 14289 7 000 CZK 24.2., 19:35 7102 7 000 CZK 24.2., 10:23 4831 6 000 CZK 23.2., 22:08 12798 5 000 CZK 23.2., 22:08 12798 4 800 CZK 23.2., 22:08 12798 4 600 CZK 23.2., 22:08 12798 4 400 CZK 23.2., 22:08 12798 4 200 CZK 21.2., 21:17 14402 4 000 CZK 23.2., 16:50 14289 3 000 CZK 23.2., 15:56 14289 2 100 CZK 17.2., 16:22 12798 1 900 CZK 16.2., 11:43 7291 1 800 CZK 14.2., 00:08 12798 1 700 CZK 13.2., 11:14 7291 1 600 CZK 12.2., 16:30 12798 1 500 CZK Olej na plátně, 60 x 84 cm, rámováno, datace 1959, signováno vpravo dole Z. Blažek 59.