104 | ŽENY
HLOŽNÍK Vincent (1919 - 1997)
- dosažená cena: 8 000 CZK
dosažená cena: 8 000 CZK
24.2., 20:06 7102 8 000 CZK 24.2., 19:54 12493 7 500 CZK 24.2., 19:48 12493 6 500 CZK 24.2., 19:46 12493 5 500 CZK 24.2., 19:45 12493 4 900 CZK 24.2., 19:45 12493 4 700 CZK 24.2., 19:45 12493 4 500 CZK 24.2., 19:45 12493 4 300 CZK 24.2., 19:45 12493 4 100 CZK 24.2., 19:45 12493 3 900 CZK 24.2., 19:45 12493 3 700 CZK 24.2., 19:45 12493 3 500 CZK 24.2., 19:44 12493 3 300 CZK 24.2., 19:44 12493 3 100 CZK 24.2., 19:44 12493 2 900 CZK 24.2., 19:44 12493 2 700 CZK 24.2., 13:18 12493 2 500 CZK 24.2., 09:37 14176 2 400 CZK 24.2., 09:27 12493 2 300 CZK 23.2., 20:40 6031 2 200 CZK 23.2., 09:39 12493 2 100 CZK 22.2., 11:33 5957 2 000 CZK 22.2., 09:32 12493 1 900 CZK 20.2., 21:40 5957 1 800 CZK 18.2., 15:52 6031 1 700 CZK 7.2., 14:49 14176 1 600 CZK 5.2., 18:14 3493 1 500 CZK Barevný dřevořez na papíře, 38 x 28 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1959, signováno vpravo dole V. Hložník 59.