106 | KOLOTOČ
SOUČEK Karel (1915 - 1982)
- dosažená cena: 42 000 CZK
dosažená cena: 42 000 CZK
23.2., 16:35 7291 42 000 CZK 24.2., 20:10 7291 42 000 CZK 21.2., 21:25 14402 40 000 CZK Olej na plátně, rentoilováno, rámováno.
Opatřeno odborným posudkem prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.